Αναρτήθηκε στις:05-02-19 10:45

Τα πρώτα ονόματα υποψηφίων δημοτικών συμβούλων με τον Στράτο Καλλώνη


Με πλειοψηφούσα τάση τη Νεολαία, η πρώτη παρουσίαση των 32 υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων της «Λαϊκής Συσπείρωσης» με υποψήφιο Δήμαρχο Αρταίων τον Στράτο Καλλώνη κατά αλφαβητική σειρά έχει ως εξής:

1) Αλέξη – Ρίζου Ντίνα του Πολύβιου (εργαζόμενη, αντιπρόσωπος στο ΕΚΑ)

2) Αναγνωστόπουλος Γιάννης του Στυλιανού (Φοιτητής)

3) Βαλάρη Μαρία του Μίλτου (Εκπαιδευτικός)

4) Βασιλείου Νίκος του Ιωάννη (Συνταξιούχος Υδραυλικός, μέλος του Δ.Σ. σωματείου συνταξιούχων και του Δ.Σ. της Ομοσπονδίας)

5) Βάσιος Βασίλης του Παύλου (Μέλος του Δ.Σ. του Ε.Κ.Α., Πρόεδρος του Συνδικάτου Γάλα – Τρόφιμα Ποτά)

6) Βέλλιος Θοδωρής του Ευάγγελου (Φοιτητής)

7) Γάλλιος Χρήστος του Λάμπρου (Συνταξιούχος, μέλος του Δ.Σ. Συνταξιούχων ΙΚΑ Άρτας Υπερ – πολύτεκνος)

8) Γιάμμαρη Χρυσαυγή του Δημήτρη (Εργαζόμενη)

9) Γιώτη Αγγελική του Δημήτρη (Λογίστρια Πρόεδρος του Σωματείου Λογιστών, Πρόεδρος της Επιτροπής Ειρήνης Άρτας, μέλος του Εθνικού Συμβουλίου της ΕΕΔΥΕ)

10) Ζιώβας Ράκιας του Μιχαήλ (Αρχιτέκτονας Υπάλληλος ΠΕ.Δ.)

11) Καραγιάννη Ηλέκτρα του Γρηγόρη (Φοιτήτρια)

12) Καραμπίκα Μαίρη του Θεοφάνη (Λογίστρια)

13). Καραμέτου Εύα του Βασίλη (Αρχιτέκτονας)

14). Κατσαντούλας Γιώργος του Τάσου (Αγρότης Μέλος του Δ.Σ. της Ο.Α.Σ.Ν.Α.)

15) Lougkia Andrianos του Chaki (Φοιτητής, μέλος τους Δ.Σ. Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας)

16) Κολοβός Αλέκος του Χρήστου (Ελεύθερος επαγγελματίας)

17) Μήλιου Χριστίνα του Θεόδωρου (Καθηγήτρια Πληροφορικής)

18) Μητσαρά Βαγγελιώ του Αλέκου (Εργαζόμενη, Μέλος του Δ.Σ. του Συνδικάτου Γάλα – Τρόφιμα – Ποτά)

19) Μήτος Ορέστης του Δημήτρη (Φοιτητής Πολυτεχνείου)

20) Μιάμης Γιώργος του Κώστα (Μεταπτυχιακός Φοιτητής)

21) Μπανιάς Κώστας του Χρήστου (Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου «Σκουφάς», υπεύθυνος του Λαογραφικού Μουσείου)

22) Μπέτσας Πέτρος του Φώτη (Πτηνοτρόφος)

23) Νικολέτος Γιάννης του Δημήτρη (Μεταφραστής)

24) Πανοδήμου Παρθενία του Κωνσταντίνου (Παρασκευάστρια στο Γ.Ν.Άρτας, Αντιπρόσωπος στο Νομαρχιακό τμήμα της ΑΔΕΔΥ)

25) Παππάς Ντίνος του Γιάννη (Λογιστής, Γραμματέας του Δ.Σ. του Σωματείου Λογιστών)

26) Σακκάς Κώστας του Γεωργίου (Συνταξιούχος)

27) Σπανός Γιώργος του Νικολάου (Γιατρός, πρώην Πρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου Άρτας)

28) Στάμου Ηλέκτρα του Βαγγέλη (Γιατρός)

29) Στούμπος Άρης του Γιάννη (Δάσκαλος)

30) Τσαμπάς Αλέκος του Κώστα (Αγρότης)

31) Χαλάστρας Βασίλης του Αποστόλη (μέλος του Δ.Σ. του Σωματείου Συνταξιούχων)

32) Χήρας Βαγγέλης του Δημήτρη (Ελαιοχρωματιστής, Συνδικαλιστής στους Οικοδόμους)

img

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ