Αναρτήθηκε στις:17-05-19 15:00

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Ανοιχτοί Ορίζοντες» με επικεφαλής τον Περικλή Μίγδο


Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Ανοιχτοί Ορίζοντες» με επικεφαλής τον νυν και εκ νέου υποψήφιο δήμαρχο Γεωργίου Καραϊσκάκη, Περικλή Μίγδο, έχει ως εξής:

«Ανοιχτοί Ορίζοντες» - Ανεξάρτητη Ενωτική Δημοτική Κίνηση Δήμου Γεωργίου Καραϊσκάκη


Υποψήφιος Δήμαρχος: Περικλής Μίγδος (Καθηγητής Φυσικής Αγωγής)


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ


1) Γαλύφα Μαρία του Αθανασίου (Απόφοιτη Τηλεπληροφορικής)

2) Γώγου Παρασκευή του Κωνσταντίνου (Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.)

3) Δήμου Ειρήνη (Ρένα) του Γεωργίου (Δημ. Υπάλληλος)

4) Καλαμπόκης Παναγιώτης του Νικολάου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

5) Κωστάκης Ευάγγελος του Ιωάννη (Συντ/χος Αστυνομικός)

6) Μίγδος Νικόλαος του Δημητρίου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

7) Μπολοβίνας Θωμάς του Ηλία (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

8) Πέτσα Χαρίκλεια του Βασιλείου (Οικιακά)

9) Ράμμου Αναστασία (Νατάσα) του Παναγιώτη (Απόφ. Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων)

10) Σοφούρης Νικόλαος του Σπυρίδων (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

11) Φελέκης Παναγιώτης του Σπυρίδων (Πυροσβέστης)

12) Χήτας Βασίλειος του Ευαγγέλου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ


1) Καμπέρη Ιλιάδα του Γεωργίου (Δικαστικός υπάλληλος)

2) Καυκιάς Δημοσθένης του Ανδρέα (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

3) Κλάγκος Γεώργιος του Σπυρίδων (Υπάλληλος ΔΕΗ)

4) Κλάγκου Ηλέκτρα του Κωνσταντίνου (Πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας)

5) Κομπογιάννη Γεωργία του Γεωργίου (Απόφ. τμ. Πληροφορικής και Διοίκησης)

6) Κουτσαλάρας Παναγιώτης του Χρήστου (Οικοδόμος)

7) Πλακούτσης Παναγιώτης του Λάμπρου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

8) Τσαούσης Αντώνιος του Χρήστου (Αστυνομικός)

ΕΚΛΟΓΙΚΉ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΤΡΑΦΥΛΙΑΣ


1) Αντωνάκης Αιμίλιος του Ηλία (Στέλεχος Υπουργείου Οικονομικών ΣΔΟΕ)

2) Γιαννούχος Βάγιας του Ευαγγέλου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

3) Γρίβας Νικόλαος του Κωνσταντίνου (Συντ/χος Δημ. Υπάλληλος)

4) Δασκάλου (Σακκά) Γιαννούλα του Παύλου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

5) Κόκκα Σοφία του Ευαγγέλου (Υπάλληλος Γ.Ν. Άρτας)

6) Κουρτέσας Γεώργιος του Λάμπρου (Πολιτικός Μηχανικός και Οικονομολόγος - Πρόεδρος Ομοσπονδίας Ραδοβυζινών Άρτας)

7) Κουφούλης Νικόλαος του Αθανασίου (Συντ/χος Ηλεκτρολόγος εγκαταστάσεων)

8) Λάππα Βασιλική του Ιωάννη (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

9) Λιόλιου Αικατερίνη του Ηλία (Ιατρός Μικροβιολόγος - Βιοπαθολόγος)

10) Ντίκας Λεωνίδας του Σεραφείμ (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

11) Τζουμανίκας Χρήστος του Γεωργίου (Εφοριακός υπάλληλος)

12) Τσιούτσιου Ιωάννα του Θεοφάνη (Ιδιωτική υπάλληλος)

Τοπική Κοινότητα ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ


1) Κιφοκέρης Στέφανος του Κων/νου

2) Λακιώτης Νικόλαος του Δημητρίου

3) Μπλάτσιος Κων/νος του Λάμπρου

4) Πλακούτση Ιωάννα του Αθανασίου

5) Φορτοτήρα Όλγα του Αλεξάνδρου

Τοπική Κοινότητα ΔΙΧΟΜΟΙΡΙΟΥ


1) Ασπρούδη Δημητρούλα του Δημητρίου

2) Ασπρούδης Γεώργιος του Σπυρίδων

3) Βασιλείου Ευαγγελή του Κων/νου

4) Καμπέρης Λάμπρος του Χρήστου

5) Καραμπίκας Θεοφάνης του Γεωργίου

6) Νάκος Απόστολος του Φωτίου

Τοπική Κοινότητα ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ


1) Κατσαρού Βασιλική του Χρήστου

2) Κολονίκης Νικόλαος του Λεωνίδα

3) Τσιγαριδας Ευάγγελος του Κων/νου

4) Φλώρος Θεοφάνης του Ευαγγέλου

5) Χρήστου Μαριάνθη του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα ΚΛΕΙΔΙΟΥ


1) Βασιλάκης Θεοφάνης του Βασιλείου

2) Γώγος Δημήτριος του Μιχαήλ

3) Γώγος Κων/νος του Γεωργίου

4) Δήμητσας Νικόλαος του Θωμά

5) Μάνου Σοφία του Πολυκράτη

6) Γώγος Χρήστος του Δημητρίου

7) Μπαβέλη - Λιαπάτη Μαρία του Ευαγγέλου

8) Σοφούρη - Κουρκούτα Ειρήνη του Φίλιππα

Τοπική Κοινότητα ΠΕΤΡΑΣ


1) Βασιλάκη Λαμπρινή του Νικολάου

2) Μαλτέζου Ελένη του Θωμά

3) Σταμούλης Ευριπίδης του Ευαγγέλου

4) Τάτσης Δημήτριος του Θεοχάρη

5) Τσοχαντάρη Τριάδα του Βασιλείου

6) Χρήστου Δημήτριος του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα ΠΗΓΩΝ


1) Βασιλείου Μαγδαλινή του Κων/νου

2) Γρέβιας Νικόλαος του Κων/νου

3) Δημάτσας Γεώργιος του Βασιλείου

4) Δήμος Ηλίας του Γεωργίου

5) Καρακώστας Κων/νος του Νικολάου

6) Μπαλάς Γρηγόριος του Ανδρέα

7) Μπισμπίκη Φανή του Δημητρίου

8) Σιώτα Δήμητρα του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΙΑΣ


1) Μάνου Μαρία του Θεοφάνη

2) Πλακιά Χριστίνα του Ελευθερίου

3) Πλακιάς Ιωάννης του Δημοσθένη

4) Σταμάτης Γεώργιος του Κων/νου

5) Τσαμπάκης Θεοφάνης του Ανδρέα

img

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ